Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

więcej aktualności

BAL SYLWESTROWY 2017

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy i pożegnania roku 2017 w naszym Pałacu.

Podana opłata za bal jest darowizną na rzecz naszej Fundacji, dzięki czemu otrzymujecie Państwo zaświadczenie o darowiźnie i możecie odliczyć tę kwotę od podstawy podatkowej.

Po balu możecie Państwo przenocować w Pałacu lub zamówić u nas transport do domu.

Czytaj więcej...

Thursday, 06 December 2012 10:23

Instytut inwentyki

Rate this item
(0 votes)

Niniejszym jest nam miło zakomunikować, że przedstawiciele grupy uczestników szkolenia organizowanego w ramach projektu „Twoja wiedza. Twoja firma” przeprowadzonego w pałacu w Morawie odnieśli wielki sukces.

Podczas pobytu na Uniwersytecie Sanforda, jednej z najlepszych aktualnie uczelni na świecie, w ramach projektu TOP 500 INNOWATORS, wygrali konkurs na przyszłościowe projekty biznesowe. Grupa ta była wcześniej przygotowywana przez Piotra A. Wrzecioniarza, prezesa Instytutu Inwentyki, profesora Politechniki Wrocławskiej.

Aktualnie w Morawie ten sam profesor ze współpracownikami prowadzi inna grupę w ramach projektu „Twoja wiedza. Twoja firma. Zarzuć sieci współpracy”. Tym razem są to zespoły PN-P (pracownik naukowy-przedsiębiorca). Celem szkolenia jest wypracowanie odpowiednich innowacyjnych modeli współpracy przedstawicieli nauki i biznesu. Jest to unikatowy program w skali kraju. Atmosfera pałacu w Morawie sprzyja tego typu przedsięwzięciom.

Read 2512 times Last modified on Thursday, 13 December 2012 07:59

Image Gallery