Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

więcej aktualności

Super User

Super User

Z ogromną radością informujemy, że Fundacja św. Jadwigi w Morawie otrzymała dofinansowanie  ze środków Rządowego Programu Aktywizacji Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 na realizację projektu „Moja i twoja historia – ocalić od zapomnienia”.

Thursday, 14 March 2019 17:29

Papierowe zwierzaki

Dzisiejsze warsztaty plastycznie w grupie ,,Biedronki” zatytułowane ,, Papierowe zwierzaki”. były świetną okazją, aby przekonać się jak ze zwykłych torebek z papieru można w sposób prosty i oryginalny wykonać papierowe zwierzęta. Dzieci wraz z rodzicami wyczarowały zebry, psy, kotki, sowy i małpki……
Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie. Zabawa była bardzo udana!!!

Friday, 08 March 2019 18:35

Gitarowe opowieści

We wtorek odwiedził nas zaprzyjaźniony teatr ,, Kropa” z muzyczną bajką zatytułowaną ,,Gitarowe opowieści”. Bohaterowie wyruszyli w muzyczną podróż z Hiszpanii aż po dziki Zachód w poszukiwaniu prawdziwego skarbu. Perypetie Szeryfa, Kapitana statku, Zeberki oraz El Mariachi wprawiły dzieci w świetny nastrój. Całe szczęście skarb udało się odnaleźć, a tym skarbem była jedyna w swoim rodzaju niezastąpiona muzyka.

We invite young violinists to take part in the International Violin Competition for the St. HEDWIG PRIZE, which will be held for the second time on 01/02/08/2019

Serdecznie zapraszamy młodych skrzypków do udziału w Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym o Nagrodę św. Jadwigi, który odbędzie się w po raz drugi w dn. 01-02.08.2019 r.

Monday, 04 March 2019 18:12

Pączkowe święto

„Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” – mówi staropolskie przysłowie.

Monday, 04 March 2019 18:07

Filharmonia na wesoło

Podczas ostatniego spotkania z ,,Filharmonią na wesoło” wyruszyliśmy w muzyczną podróż do malowniczej Indii, poznając bliżej jej obyczaje i kulturę. Instrumentem jaki towarzyszył nam podczas tej egzotycznej wyprawy, był saksofon.

Thursday, 21 February 2019 16:24

Kolorowe farby

Podczas dzisiejszych zajęć z sensoplastyki do woli się brudziliśmy i bawiliśmy, tworząc własne farby. 

Thursday, 21 February 2019 16:21

Mali, aktywni twórcy

Glina jest materiałem bardzo plastycznym. Dzieci ćwiczą w niej  m.in.rączki poprzez wyciskanie, wałkowanie, uderzanie, wyrabianie jej w najróżniejszy sposób.  

Wednesday, 13 February 2019 10:48

Zimowe zabawy na śniegu w Morawie

Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz mroźno. Dlatego korzystając z jej uroku postanowiliśmy pobawić się na śniegu w naszym przypałacowym ogrodzie i w parku Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, jeżdżąc na sankach, rzucając śnieżkami do siebie (oczywiście zachowując zasady bezpieczeństwa), a także lepiąc bałwana.

Page 1 of 40