Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

więcej aktualności

Super User

Super User

Niewątpliwie Święta Bożego Narodzenia, to czas miłości, radości ale także obdarowywania bliskich prezentami.  W tym roku po raz kolejny nasze przedszkole odwiedzili goście  z zaprzyjaźnionego przedszkola ,,Lebensbaum” mieszczącego się w malowniczej miejscowości Faschenfeld. 

Thursday, 21 December 2017 21:36

Magia świąt Bożego Narodzenia

Czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia jest zazwyczaj wypełniony wieloma obowiązkami. Każdy z nas stara się jak najlepiej przygotować do nadchodzących świąt.

Tuesday, 05 December 2017 06:40

Grudniowa opowieść….

Grudzień to miesiąc pełen wydarzeń o tematyce świątecznej. Nazajutrz po wizycie św. Mikołaja gościliśmy w Morawie ,,Grupę Teatralną T” z Torunia z wyjątkowo świątecznym przedstawieniem: ,, Grudniowa opowieść”. Był to spektakl pełen humoru, ciepła i szacunku. Po raz kolejny dzieci przekonały się, jak ważna w życiu każdego człowieka jest przyjaźń. Przedszkolaki świetnie się bawiły  w klimacie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. 

Monday, 11 December 2017 16:40

Co za dzień...

5 grudnia obfitował w wiele atrakcji. W tym dniu odwiedzili nas również : Burmistrz Strzegomia – Zbigniew Suchyta, Z-ca Burmistrza – Wiesław Witkowski,  Naczelnik Wydziału Oświaty   w Strzegomiu – Urszula  Podsiadły-Szubert oraz Z-ca Naczelnika Wydziału Oświaty – Anna Góralska. 

Monday, 11 December 2017 09:13

„Pol-Int“ z wizytą w Pałacu w Morawie

„Pol-Int“ zorganizował w Morawie 4-dniowe warsztaty dla recenzentów, redaktorów oraz innych zainteresowanych osób. W krótkim interview zapytaliśmy Katarzynę Jez, jakie były te 4 dni w Morawie.

Wednesday, 06 December 2017 17:39

Św. Mikołaj w przedszkolu

Piątego grudnia odwiedził nasze przedszkole wyjątkowy gość – święty Mikołaj. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną  poprzez obdarowywanie prezentami ludzi, w szczególności dzieci. Uczyliśmy się piosenki o tym, że „wszystkie dzieci Mikołaja kochają i wszystkie dzieci na niego czekają ”.

Nasi wolontariusze, Anton i Max, przygotowali w tym roku nietypowe, ale bardzo miłe i ciepłe podsumowanie naszej działalności w 2017 roku.

Friday, 01 December 2017 16:52

Adwent

Czas Adwentu jest okazją do rozmowy z dziećmi na temat religijnych i rodzinnych tradycji związanych z przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia. Okres oczekiwania rozpoczyna pierwsza niedziela Adwentu. W holu przedszkola ułożyliśmy wieniec z czterema świecami. 

Friday, 01 December 2017 16:49

Spotkanie z filharmonią…

Podczas listopadowego spotkania z „Filharmonią na wesoło” dzieci wykazały duże zainteresowanie opowieścią, jak znany na całym świecie absolwent Hogwartu Harry Potter, spotyka się z polskim szlachcicem Panem Twardowskim. 

W dniu 27 listopada naszą placówkę odwiedziły panie z Biblioteki Publicznej im. Elizy Orzeszkowej w Strzegomiu, by wspólnie świętować dzień postaci z bajek.   

Page 1 of 31