Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

więcej aktualności

Sunday, 16 October 2011 10:46

Takie urodziny zapamięta każdy przedszkolak

Rate this item
(0 votes)

Urodziny to bardzo ważna data, wielkie święto dla każdego człowieka, dużego, czy małego. Symbolicznie przypominają dzień przyjścia na świat.

W naszym przedszkolu dziecko obchodzące urodziny dostaje barwną cza-peczkę, a jego miejsce przy stoliku jest ładnie udekorowane.

Najpierw wszyscy śpiewamy tradycyjne "Sto lat!", a później następują życzenia zbiorowe i indywidualne i wręczanie samodzielnie wykonanych laurek. Największa radość sprawia jubilatowi dmuchanie świeczek na dużym, smacznym torcie, upieczonym przez panią Michałowską z Jaroszowa. Żaden przedszkolak nie przegapi pysznego kawałka tortu, popijając przy tym sok lub herbatę. Po poczęstunku przy wspólnym stole przychodzi czas na zabawę przy muzyce, tańce i konkursy.

Kolejny rok z rzędu torty dla przedszkolaków sponsoruje pan Friedhelm Krause z Neuss (Niemcy). Za przekazaną darowiznę jesteśmy bardzo wdzięczni. Niedawno pan Krause odwiedził nasze przedszkole. Dzieci w podziękowaniu  przygotowały krótki występ i drobny upominek.

 

Read 4214 times Last modified on Monday, 10 September 2012 10:49