Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

 • Mały Miś w świecie wielkiej literatury
  Mały Miś w świecie wielkiej literatury Uprzejmie informujemy, że nasze przedszkole w b.r. szkolnym bierze udział…
  Written on Saturday, 10 November 2018 08:06
 • Zabawy z gliną
  Zabawy z gliną Dzisiejszy dzień w przedszkolu należał do bardzo pracowitych. Zaraz po…
  Written on Thursday, 08 November 2018 19:41
 • Wycieczka do stadniny
  Wycieczka do stadniny Pod koniec października gościliśmy w Stadninie Koni „ Stragona” w…
  Written on Monday, 05 November 2018 20:00
 • Smakowite bułeczki - warsztaty kulinarne dla dzieci
  Smakowite bułeczki - warsztaty kulinarne dla dzieci Od października b.r. ruszyły warsztaty kulinarne w naszym przedszkolu. Te…
  Written on Monday, 05 November 2018 19:55
 • WARSZTATY Z DYNIĄ
  WARSZTATY Z DYNIĄ W dniu dzisiejszym, 31 października w przedszkolu odbyły się warsztaty,…
  Written on Thursday, 01 November 2018 14:52
więcej aktualności

Tuesday, 20 December 2011 11:03

„Chcemy podarować…”

Rate this item
(0 votes)

Od ponad roku łączy nas przyjaźń z dziećmi i nauczycielkami z przedszkola „Lebensbaum” („Drzewo Życia”) z Aalen-Fachsenfeld w Badenii-Wirtembergii. Piszemy do siebie listy, wykonujemy ciekawe prace plastyczne dla naszych przyjaciół, wymieniamy się zdjęciami.

Już po raz drugi z rzędu w okresie adwentu została przeprowadzona w przedszkolu „Lebensbaum” piękna akcja pod hasłem „Chcemy podarować...”. Dzieci pod okiem rodziców i nauczycielek przygotowały upominki dla każdego przedszkolaka z Morawy. W pięknie, własnoręcznie oklejonych pudełkach znalazły się zabawki, słodycze, praktyczne drobiazgi, które wywołały niesamowitą radość naszych podopiecznych. Jak pięknie można pokazać dzieciom ideę niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują...

Akcja świąteczna nie doszłaby do skutku, gdyby nie pomoc życzliwych ludzi. Kimś takim jest pan Andreas Busch, członek Rady Parafialnej w Aalen, który zajął się dotarczeniem 30 upominków do Morawy.

W imieniu całej społeczności przedszkola w Morawie bardzo dziękujemy za zorganizowanie tej wspaniałej akcji. Dzieciom, rodzicom i nauczycielkom z „Lebensbaum” życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego Nowego Roku!

Read 4766 times