Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

więcej aktualności

BAL SYLWESTROWY 2017

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy i pożegnania roku 2017 w naszym Pałacu.

Podana opłata za bal jest darowizną na rzecz naszej Fundacji, dzięki czemu otrzymujecie Państwo zaświadczenie o darowiźnie i możecie odliczyć tę kwotę od podstawy podatkowej.

Po balu możecie Państwo przenocować w Pałacu lub zamówić u nas transport do domu.

Czytaj więcej...

Monday, 25 June 2012 12:22

Do widzenia chłopcy, dziewczynki żegnajcie, o naszym przedszkolu nie zapominajcie…

Rate this item
(0 votes)

25 czerwca 2012r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość pożegnania sześciolatków". Nasi wspaniali absolwenci recytowali wiersze, śpiewali piosenki żegnając się z przedszkolem, paniami i młodszymi kolegami.

Dla swoich starszych kolegów również pięciolatki przygotowały krótki program artystyczny, wręczyły upominki. Na koniec uroczystości głos zabrała pani Dyrektor żegnając kochanych sześciolatków oraz przedstawicieli Rady Rodziców. Absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola oraz drobne prezenty. Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem w ogrodzie przedszkolnym.

Nie obyło się bez wzruszeń i łezki w oku, bowiem pierwszy etap życia małych absolwentów jest już za nimi. Będziemy za Wami tęsknić.

Read 4068 times Last modified on Thursday, 27 September 2012 07:39