Sprawozdania OPP


Facebook Przedszkole św. Jadwigi w Morawie

Pałac Morawa

stara wersja

więcej aktualności

Tuesday, 14 June 2016 20:10

Wyjątkowy Dzień Dziecka już za nami…

Rate this item
(0 votes)

„25 lat istnienia i dobrego funkcjonowania przedszkola
to wielki zaszczyt i ogromne zobowiązanie na przyszłość..."

W sobotę, 4 czerwca odbyła się uroczystość - Festiwal Dnia Dziecka z okazji 25- lecia istnienia Przedszkola św. Jadwigi w Morawie. Było to ważne wydarzenie, które na stałe pozostanie w naszej pamięci.

Licznie przybyli goście m.in.: Pani Thesi von Werner przewodnicząca Kindergardenverein - Berlin, Burmistrz Strzegomia Pan Zbigniew Suchyta, Naczelnik Wydziału Oświaty Pani Urszula Podsiadły- Szubert, dyrektorzy placówek oświatowych, absolwenci, zaproszeni goście oraz rodzice obejrzeli oryginalny program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków oraz absolwentów przedszkola. Oklaskom nie było końca.

Z okazji jubileuszu Pan Zbigniew Suchyta - Burmistrz Strzegomia złożył serdeczne podziękowania p. Arletcie Drozdowicz – dyrektor przedszkola oraz wszystkim pracownikom placówki za wieloletni wkład w pracę dydaktyczno- wychowawczą oraz efektywne działanie na rzecz przedszkolaków, rodziców oraz społeczności lokalnej.

Na dzieci oraz przybyłych gości czekało moc atrakcji zaproponowanych przez firmę ,,Rewelacja" z Wrocławia. Tańce, bańki mydlane oraz zabawy z chustą animacyjną, to tylko niektóre z nich, które wprawiły wszystkich w dobry nastrój.

W ogrodzie dla zaproszonych gości przygotowany był piknik, gdzie każdy mógł skosztować potraw kuchni pałacowej. Jak na jubileusz przystało, był także tort urodzinowy - upieczony przez panią Beatę Michałowską z Jaroszowa.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Przyjaciołom za wsparcie i zaangażowanie w obchody jubileuszu. Dziękujemy, że Państwo byliście w tym dniu razem z nami.

Wyjątkowy dzień już za nami

 

 

Read 2658 times Last modified on Thursday, 16 June 2016 17:28