Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

więcej aktualności

Monday, 22 May 2017 19:18

Majowa przygoda z literaturą

,, W bibliotece znajdziesz wszystko, czego chcesz, starą prawdę, mądrą bajkę, piękny wiersz…”

Thursday, 27 April 2017 22:53

Kwietniowe spotkanie z filharmonią

„Gorący Kair”, czyli kwietniowe spotkanie z filharmonią Tym razem przenieśliśmy się do stolicy Egiptu - słonecznego Kairu. Piaszczyste plaże, wyjątkowe rafy koralowe, bazary, to tylko nieliczne z atrakcji tętniącego życiem Kairu. Instrumentem jaki towarzyszył nam podczas podróży był kontrabas. Taka nauka poprzez śpiew i zabawę bardzo podobała się przedszkolakom. Dzieci już nie mogą doczekać się kolejnego spotkania.

Tuesday, 18 April 2017 07:41

Wielkanoc

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć ze śniadania wielkanocnego.

Tuesday, 11 April 2017 18:33

Jarmark Wielkanocny

To już tradycja, że w Niedzielę Palmową odbywa się Jarmark Wielkanocny z udziałem przedszkolaków z Morawy. Charakter uroczystości podkreśliły stroje dzieci w wiosennych barwach, oraz tańce nawiązujące do tradycji wielkanocnych. Oryginalnie zaprezentowały się dzieci: Natalka Maja R. Maja K. Kuba oraz Emilka recytując utwory literackie: ,,Ola i wiosna”, „Motylek”, „Żaba”- Jana Brzechwy. Było kolorowo i bardzo świątecznie. 

Saturday, 01 April 2017 07:51

Poetyckie Konfrontacje Przedszkolaka

W ramach Strzegomskich Dni z Teatrem, we wtorek 28.03.2017 r. odbyły się ,,Poetyckie Konfrontacje Przedszkolaka. Dzieci z Morawy zaprezentowały wybrane przez siebie utwory poetyckie. 

Saturday, 25 March 2017 09:35

Kropa w przedszkolu

W środę, 22 marca do naszego przedszkola zawitali aktorzy Teatru „Kropa” z pouczającym i zabawnym spektaklem pt. „Psotki i kłopotki Leśnej Istotki”. Przedszkolaki uważnie śledziły perypetie sympatycznych bohaterów m.in.: Zbója Macieja, Leśnej Istotki, rapującej Biedronki, Stonogi, Muchomora oraz sławnego Sędziego Kalosza. 

Saturday, 25 March 2017 09:28

Witaj wiosno!

W naszym przedszkolu przygotowania do nowej pory roku zaczęły się już kilka dni wcześniej. Dekoracja przedszkola zmieniła się z zimowej na wiosenną. W salach zazieleniły się kąciki przyrody, nie zabrakło również prac plastycznych dotyczących pierwszych zwiastunów wiosny.

Wednesday, 08 February 2017 20:14

Wszyscy bawili się wspaniale...

Karnawał, to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Bal dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Sunday, 22 January 2017 20:20

Kochanym babciom i dziadkom sto lat..

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni,  kiedy każdemu robi się cieplej na sercu: jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Page 1 of 3