Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

więcej aktualności

Monday, 12 December 2016 17:30

Witaj Mikołaju!

Rate this item
(0 votes)

Do naszego przedszkola często przybywa dużo miłych gości, ale dziś przybył ten niezwykły, wyjątkowy, długo oczekiwany przez dzieci, który jak wszystkim wiadomo zawsze ma niespodzianki – prezenty. Święty Mikołaj, nie kazał długo na siebie czekać. Już z samego rana zawitał do naszego przedszkola. Dzieci powitały Mikołaja piosenkami, wierszykami i tańcami. Nasz gość był pod wielkim wrażeniem talentu naszych małych artystów. Po przywitaniu nastąpił długo wyczekiwany moment rozdania prezentów uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami. Dzieci bardzo ucieszyły się z podarunków.

Dzień wcześniej tj.5 grudnia z mikołajkowymi prezentami, jak co roku, przyjechali do przedszkolaków: Burmistrz Strzegomia – Pan Zbigniew Suchyta, Naczelnik Wydziału Oświaty – Pani Urszula Podsiadły – Szubert oraz Zastępca Naczelnik Wydziału Oświaty – Pani Anna Góralska. Dziękujemy!

Serdeczne podziękowania również dla Rady Rodziców za pomoc w wypełnieniu worka Mikołaja.

Dziękujemy Ci święty Mikołaju za odwiedziny i worek prezentów. Mamy nadzieję, że za rok  znowu się zobaczymy!!

Read 1204 times Last modified on Monday, 12 December 2016 18:42