Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

więcej aktualności

BAL SYLWESTROWY 2017

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy i pożegnania roku 2017 w naszym Pałacu.

Podana opłata za bal jest darowizną na rzecz naszej Fundacji, dzięki czemu otrzymujecie Państwo zaświadczenie o darowiźnie i możecie odliczyć tę kwotę od podstawy podatkowej.

Po balu możecie Państwo przenocować w Pałacu lub zamówić u nas transport do domu.

Czytaj więcej...

Monday, 12 December 2016 17:30

Witaj Mikołaju!

Rate this item
(0 votes)

Do naszego przedszkola często przybywa dużo miłych gości, ale dziś przybył ten niezwykły, wyjątkowy, długo oczekiwany przez dzieci, który jak wszystkim wiadomo zawsze ma niespodzianki – prezenty. Święty Mikołaj, nie kazał długo na siebie czekać. Już z samego rana zawitał do naszego przedszkola. Dzieci powitały Mikołaja piosenkami, wierszykami i tańcami. Nasz gość był pod wielkim wrażeniem talentu naszych małych artystów. Po przywitaniu nastąpił długo wyczekiwany moment rozdania prezentów uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami. Dzieci bardzo ucieszyły się z podarunków.

Dzień wcześniej tj.5 grudnia z mikołajkowymi prezentami, jak co roku, przyjechali do przedszkolaków: Burmistrz Strzegomia – Pan Zbigniew Suchyta, Naczelnik Wydziału Oświaty – Pani Urszula Podsiadły – Szubert oraz Zastępca Naczelnik Wydziału Oświaty – Pani Anna Góralska. Dziękujemy!

Serdeczne podziękowania również dla Rady Rodziców za pomoc w wypełnieniu worka Mikołaja.

Dziękujemy Ci święty Mikołaju za odwiedziny i worek prezentów. Mamy nadzieję, że za rok  znowu się zobaczymy!!

Read 704 times Last modified on Monday, 12 December 2016 18:42