Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

 • Święty Mikołaj w przedszkolu!
  Święty Mikołaj w przedszkolu! Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień, 6 grudnia. Wszystkie dzieci już…
  Written on Saturday, 08 December 2018 16:01
 • Elf o imieniu Koko
  Elf o imieniu Koko W poniedziałkowy poranek do przedszkola w Morawie przyjechała pani Ania,…
  Written on Wednesday, 05 December 2018 18:44
 • Zapalamy pierwszą świecę w adwentowym wieńcu
  Zapalamy pierwszą świecę w adwentowym wieńcu Tradycyjnie w naszym przedszkolu ułożyliśmy wieniec adwentowy z czterema świecami.…
  Written on Monday, 03 December 2018 18:46
 • Pluszowy miś
  Pluszowy miś W środę, dzieci obchodziły święto swojego ulubieńca „Pluszowego Misia”. W…
  Written on Monday, 26 November 2018 19:51
 • Robimy smaczny i zdrowy sok!
  Robimy smaczny i zdrowy sok! W ramach warsztatów kulinarnych dzieci z grupy „ Biedronki” przygotowały…
  Written on Thursday, 22 November 2018 15:54
więcej aktualności

Thursday, 08 June 2017 17:20

Piknik rodzinny w Morawie

Rate this item
(0 votes)

,, W naszej przedszkolnej rodzinie zawsze jest wesoło".

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechniete twarze dzieci i rodziców na długo pozostaną w naszej pamięci. A wszystko to za sprawą pikniku rodzinnego z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka, który odbył się w środę, 31 maja.

W sali przedszkolnej dzieci zaprezentowały program artystyczny pokazując, że potrafią przepięknie śpiewać i tańczyć. Następnie wszyscy goście udali się do ogrodu przedszkolnego, aby wziąć udział w zabawie pod okiem pań animatorek z sali zabaw ,, Leśna kraina". Najwiekszą atrakcją dla dzieci okazał się pokaz mega baniek mydlanych, bieg w ,,człapakach", oraz odwiedziny bajkowego Tygryska. Do dyspozycji rodziców i dzieci była kawiarenka ,, Pod chmurką" , a w niej: kawa, herbata, napoje, lody, ciasto oraz kiełbaski z grilla. Wszystkim uczestnikom ,,małym i dużym" dziękujemy za wspólnie spędzone chwile.

Read 1728 times