Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

więcej aktualności

Wednesday, 20 September 2017 16:40

Witamy po wakacjach!

Rate this item
(0 votes)

Serdecznie witamy naszych przedszkolaków i ich rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieje, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi. Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.

Wierzymy, że ten rok będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków. O wszystkich wydarzeniach będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie internetowej w zakładkach grupowych i na stronie głównej.

Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzymy dużo radości, słońca oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Read 624 times