Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

więcej aktualności

Friday, 21 December 2018 08:15

Jasełka w Morawie

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinny okres w roku. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli, z niecierpliwością oczekują nadejścia tych jakże magicznych, ciepłych chwil. W środę, późnym popołudniem, dzieci pięknym występem jasełkowym wprowadziły swoich bliskich oraz zaproszonych gości w czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Swoją obecnością uraczyły nas również siostry: p. Melita Sallai oraz p.Thesi von Werner.

Friday, 21 December 2018 08:09

Warsztaty z Mikołajem

13 grudnia, w czwartkowy poranek, wybraliśmy się na warsztaty mikołajkowe do Jaworzyny Śląskiej. Był to dzień pełen radości i zabawy. 

Saturday, 08 December 2018 16:01

Święty Mikołaj w przedszkolu!

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień, 6 grudnia. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „mikołajowego” dzwonka. Przyszedł !

Wednesday, 05 December 2018 18:44

Elf o imieniu Koko

W poniedziałkowy poranek do przedszkola w Morawie przyjechała pani Ania, mama Mai i Ady Krawczyk, aby opowiedzieć dzieciom jakże ciekawą, pełną magii  historię o Elfie związaną ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

Tradycyjnie w naszym  przedszkolu ułożyliśmy wieniec adwentowy z czterema świecami. Wieniec adwentowy to symbol zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. W takim wianku każdej niedzieli adwentowej zapalamy jedną świecę. Gdy zapalimy ostatnią, czwartą , będzie to znak, że święta tuż, tuż. Pani Jadzia i pani Anita wprowadziły dzieci w ten wyjątkowy czas, zapalając  wspólnie z nimi pierwszą świecę.

Monday, 26 November 2018 19:51

Pluszowy miś

W środę, dzieci obchodziły święto swojego ulubieńca „Pluszowego Misia”. W tym dniu każdy przedszkolak przyniósł swojego ulubionego przyjaciela – pluszaka. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.

Thursday, 22 November 2018 15:54

Robimy smaczny i zdrowy sok!

W ramach warsztatów kulinarnych dzieci z grupy „ Biedronki” przygotowały pyszny sok owocowo-warzywny. Wszystkich rodziców zachęcamy do przyrządzania takiego zdrowego przysmaku wraz z dzieciakami w domu. Przedszkolaki nie mogą się doczekać kolejnych zajęć kulinarnych.

W ramach realizowanego projektu ,,Mały miś w świecie wielkiej literatury” dzieci z grupy „Biedronki” wybrały grupową maskotkę – Misia, nazwały pluszaka  „Rysio”. 

Saturday, 10 November 2018 08:06

Mały Miś w świecie wielkiej literatury

Uprzejmie informujemy, że nasze przedszkole w b.r. szkolnym bierze udział w ogólnopolskim projekcie ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Grupa ,, Biedronki” realizować będzie moduł  ,,Czytające przedszkolaki”, projekt ma na celu rozwijanie czytelnictwa i współpracy między przedszkolami.

Page 1 of 3