Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

 • Mały Miś w świecie wielkiej literatury
  Mały Miś w świecie wielkiej literatury Uprzejmie informujemy, że nasze przedszkole w b.r. szkolnym bierze udział…
  Written on Saturday, 10 November 2018 08:06
 • Zabawy z gliną
  Zabawy z gliną Dzisiejszy dzień w przedszkolu należał do bardzo pracowitych. Zaraz po…
  Written on Thursday, 08 November 2018 19:41
 • Wycieczka do stadniny
  Wycieczka do stadniny Pod koniec października gościliśmy w Stadninie Koni „ Stragona” w…
  Written on Monday, 05 November 2018 20:00
 • Smakowite bułeczki - warsztaty kulinarne dla dzieci
  Smakowite bułeczki - warsztaty kulinarne dla dzieci Od października b.r. ruszyły warsztaty kulinarne w naszym przedszkolu. Te…
  Written on Monday, 05 November 2018 19:55
 • WARSZTATY Z DYNIĄ
  WARSZTATY Z DYNIĄ W dniu dzisiejszym, 31 października w przedszkolu odbyły się warsztaty,…
  Written on Thursday, 01 November 2018 14:52
więcej aktualności

Friday, 14 September 2018 15:18

Przeszkole wita po wakacjach

Rate this item
(0 votes)

1 września już za nami, rozpoczęliśmy kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy. Dzieci wróciły po słonecznych wakacjach wypoczęte, roześmiane i pełne zapału do dalszych zabaw. Z radością witały się z długo niewidzianymi koleżankami i kolegami. Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.

Przed nami rok pełen zabaw i przygód. Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami i artystami, a wszystko po to, by dobrze się bawiąc jak najwięcej się nauczyć, zdobywać nowe umiejętności, doskonalić te już nabyte.

Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzymy dużo radości, słońca oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia. O wszystkich wydarzeniach będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie internetowej  i na facebook.

Read 345 times Last modified on Friday, 14 September 2018 15:28