Sprawozdania OPP


Pałac Morawa

stara wersja

Ważne

Pałac Morawa

więcej aktualności

Wednesday, 13 February 2019 10:26

Balik w Morawie

Rate this item
(0 votes)

We wtorek, 5 lutego, w Przedszkolu w Morawie już od rana było bardzo gorąco, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z balem karnawałowym. Sala wyglądała bajecznie , przystrojona kolorowymi serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Księżniczki, wróżki, biedronki, motylki, kotki, myszki, strażacy, a także inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Nawet pani Jadzia i pani Anita postanowiły przebrać się, co wywołało jeszcze większy uśmiech na twarzach naszych wychowanków.

Przy zaproponowanej muzyce nikt nie mógł się nudzić i narzekać, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie.  Nic więc dziwnego w tym, że potrzebny był czas na odpoczynek, wypicie soczku i słodką przekąskę. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom,  a to było głównym celem zorganizowanego baliku.

Read 106 times