Sprawozdania OPP


Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Facebook Przedszkole św. Jadwigi w Morawie

Pałac Morawa

stara wersja

więcej aktualności

Saturday, 23 November 2019 17:31

Świat Seniora w obiektywie - Senior fotografem - wystawa fotograficzna prac Seniorów

Rate this item
(0 votes)

Seniorzy w roli fotografów? Wystawa fotograficzna prac Seniorów - Fotografów? Czy to możliwe?

Tak!!! W ramach projektu "Moja i twoja historia - ocalić od zapomnienia" odbywał się kurs fotograficzny, prowadzony przez niezastąpionego Krzysztofa Żarkowskiego. Kilkutygodniowe warsztaty z MISTRZEM, spotkania z obiektywem aparatu fotograficznego, praca w plenerze.

W okresie od maja do lipca 2019 r. uczestnicy warsztatów spotykali się w plenerach dolnośląskich, by wrażliwością swojego oka ująć w obiektywie aparatu fotograficznego to, co ich zachwyciło i co chcieliby pokazać, zachować, uwiecznić. Z inicjatywy prowadzącego, Krzysztofa Żarkowskiego, uczestnicy spotykali się m.in. w Książu, Palmiarni w Wałbrzychu, Sokołowsku, Strzegomiu, Świdnicy. Zdobywali także  miejsca, które pozwalały zachwycić się krajobrazem okolicznych gór z wież widokowych na Borowej i Trójgarbie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na WYSTAWĘ ZDJĘĆ, która odbędzie się w STAREJ KOPALNI 28.11.2019 r. o godz. 10.00. W tym dniu także możliwość spotkania z twórcami zdjęć- uczestnikami projektu oraz z Krzysztofem Żakowskim.

Wystawa zdjęć odbędzie się  w ramach projektu „Moja i twoja historia – ocalić od zapomnienia” dofinansowanego ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020”, który realizowany jest przez Fundację św. Jadwigi w Morawie.

Autor: Alicja Przepiórska autorka i koordynatorka projektu

Zdjęcia: uczestnicy projektu

Read 1332 times Last modified on Saturday, 23 November 2019 17:37
więcej aktualności