Sprawozdania OPP


Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Facebook Przedszkole św. Jadwigi w Morawie

Pałac Morawa

stara wersja

 • Powitanie Wiosny
  Powitanie Wiosny Dziś w naszym przedszkolu pożegnaliśmy uroczyście zimę i przywitaliśmy tak…
  Written on Saturday, 27 March 2021 11:43
 • I Międzynarodowa wymiana online w Fundacji św. Jadwigi w Morawie
  I Międzynarodowa wymiana online w Fundacji św. Jadwigi w Morawie W dniach 26-28.02 i 12-14.03. 2021r. postanowiliśmy podjąć wyzwanie zmieniającego…
  Written on Wednesday, 17 March 2021 18:15
 • 8 marca Dzień Kobiet
  8 marca Dzień Kobiet Dziś wszyscy chłopcy złożyli życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Dziewczynki…
  Written on Tuesday, 09 March 2021 15:53
 • Klocki lego
  Klocki lego Ryby z klocków LEGO w wykonaniu naszych dzieci.
  Written on Wednesday, 24 February 2021 09:25
 • Pirackie opowieści
  Pirackie opowieści Dziś w przedszkolu odbył się bal karnawałowy pod hasłem,,Pirackie opowieści",…
  Written on Tuesday, 16 February 2021 09:20
więcej aktualności

Tuesday, 24 November 2020 18:23

Szukamy wolontariuszy z Polski!

Rate this item
(0 votes)

Jeżeli jesteś osobą od 18 do 30 r.ż., chcesz nauczyć się wielu nowych rzeczy, w tym języka niemieckiego, pracy w grupach międzynarodowych, pracy w przedszkolu lub w biurze fundacji, chcesz wspierać inicjatywy obywatelskie i międzynarodowe lub tak po prostu robić coś dla innych to mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę- zostań wolontariuszem Europejskiego Korpusu Solidarności!

Jako wolontariusz będziesz mieszkać i jeść w Pałacu Morawa, będziesz dostawać kieszonkowe 4€ dziennie, dostaniesz od nas kurs językowy oraz certyfikat uczestnictwa w projekcie, który podniesie Twoje kwalifikacje zawodowe.

W rodzinnym neoklasycystycznym Pałacu Morawa od 1993 roku Fundacja św. Jadwigi prowadzi przedszkole dla 36 dzieci oraz placówkę edukacyjną do spotkań polsko-niemieckich. Centrum konferencyjne ma 30 pokoi i dobrą kuchnię.

Jako wolontariusz pracujesz 35 godzin tygodniowo. Masz 2 dni w miesiącu urlopu. Wyżywienie i zakwaterowanie w Pałacu Morawa jest darmowe. W całym domu można uprawiać różne formy aktywności. Począwszy od przedszkola poprzez pracę biurową, prowadzenie domu i opiekę nad gośćmi, wsparcie seniorów, a także towarzyszenie i organizację spotkań młodzieży. Możesz również podjąć się kilku zadań związanych z utrzymaniem parku. Ze względu na wiele dziedzin pracy istnieje możliwość samodzielnego ustalenia priorytetów. Wolontariat odbywa się w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności. Dzięki temu możesz brać udział w seminariach w całej Polsce i wymieniać się pomysłami z innymi wolontariuszami. Otrzymujesz również lekcje języka, w których biorą udział również inni wolontariusze.

Morawa położona jest na Dolnym Śląsku, 58 km na południowy zachód od Wrocławia i 130 km od Görlitz. Więcej informacji na stronie:

 • www.morawa.org
 • eks.org.pl/wolontariat-mlodziez/
 • Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z Fundacją św. Jadwigi - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • Tel. 74 854 97 30 lub 781 325 461
#EUSolidarityCorps
Read 202 times

Aktywni Obywatele - aktualności

więcej aktualności