Sprawozdania OPP


Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Facebook Przedszkole św. Jadwigi w Morawie

Pałac Morawa

stara wersja

więcej aktualności

Friday, 01 July 2022 16:26

Inauguracja projektu " Ty i ja - moja i twoja historia - odNOWA"

Rate this item
(0 votes)

Z ogromną radością przekazujemy DOBRĄ NOWINĘ ☺ SENIORZY opanują MORAWĘ.

Zakończyliśmy rekrutację do projektu " Ty i ja - Moja i twoja historia - odNOWA".

Jest on skierowany do Seniorów z dwóch powiatów świdnickiego i wałbrzyskiego a jego celem jest zwiększenie udziału osób starszych w aktywnych formach spędzania wolnego czasu, poprawa jakości i poziomu życia do godnego starzenia się oraz integracja wewnątrzpokoleniowa i zagospodarowanie potencjałów osób starszych.

Dofinansowanie na jego realizację otrzymaliśmy z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego na rzecz osób starszych "Aktywni +" na lata 2021-2025, edycja 2022. 24.06. 2022 r. w Fundacji św. Jadwigi w Morawie miało miejsce wspólne powitanie lata i inauguracja projektu. Spotkanie inaugurujące rozpoczęliśmy rozważaniami o RADOŚCI, które następnie zostały zastosowane w praktyce delektując się występami kabaretowymi, bawiąc się przy muzyce a wieczorem rzucając wianki, by zakończyć rytualnym świętojańskim ogniem.

Projekt "Ty i jak - moja i twoja historia odNOWA" będzie realizowany przez i pod dachem Fundacji św. Jadwigi w Morawie z naszymi partnerami, ekspertami, trenerami, którzy od lat budują stały zespół osób, dla których życie w każdej jego odsłonie jest fascynującą przygodą a szczególnie w okresie starości.

Read 110 times Last modified on Friday, 01 July 2022 16:36
więcej aktualności