Sprawozdania OPP


Facebook Przedszkole św. Jadwigi w Morawie

Pałac Morawa

stara wersja

więcej aktualności

Monday, 25 June 2012 12:22

Do widzenia chłopcy, dziewczynki żegnajcie, o naszym przedszkolu nie zapominajcie…

Rate this item
(0 votes)

25 czerwca 2012r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość pożegnania sześciolatków". Nasi wspaniali absolwenci recytowali wiersze, śpiewali piosenki żegnając się z przedszkolem, paniami i młodszymi kolegami.

Dla swoich starszych kolegów również pięciolatki przygotowały krótki program artystyczny, wręczyły upominki. Na koniec uroczystości głos zabrała pani Dyrektor żegnając kochanych sześciolatków oraz przedstawicieli Rady Rodziców. Absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola oraz drobne prezenty. Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem w ogrodzie przedszkolnym.

Nie obyło się bez wzruszeń i łezki w oku, bowiem pierwszy etap życia małych absolwentów jest już za nimi. Będziemy za Wami tęsknić.

Read 6484 times Last modified on Thursday, 27 September 2012 07:39