Sprawozdania OPP


Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Facebook Przedszkole św. Jadwigi w Morawie

Pałac Morawa

stara wersja

więcej aktualności

Dziś świętujemy Dzień Dziecka.  Bardzo miło spędziliśmy ten dzień w  naszym ogrodzie przedszkolnym  bawiąc się w poszukiwanie ukrytej niespodzianki.

Saturday, 14 March 2020 12:46

Trwa Nabór Dzieci

Trwa Nabór Dzieci do Przedszkola św. Jadwigi w Morawie na rok szkolny 2020/2021

Friday, 06 March 2020 19:29

Spotkanie międzykulturowe w przedszkolu

W piątek, 28 lutego gościliśmy w naszej placówce młodzież w ramach projektu zatytułowanego „Polsko-niemiecko-francuskie szkolenie dla animatorów międzynarodowej wymiany młodzieży.” Ideą spotkania było przeprowadzenie zabaw z animacji językowej, zobaczyliśmy jak różnie maluchy i straszki uczą się i bawią podczas zajęć językowych.

Thursday, 20 February 2020 07:40

Pizza przedszkolaków

Nasza sala zamieniła się dzisiaj we włoską pizzerię.  Przedszkolaki bawiąc się we włoskich kucharzy przygotowały prawdziwą pizzę. Przed śniadaniem przygotowaliśmy potrzebne produkty: pieczarki, wędlina, cebula, ser, papryka, przyprawy, ketchup….

Saturday, 15 February 2020 11:49

Bal karnawałowy w Morawie

Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy muzyka i zabawa.

Najpiękniej jak tylko umiały, radośnie i ciepło powitały dzieci swoje Babcie i Dziadków podczas dzisiejszej uroczystości w przedszkolu. Frekwencja jak co roku dopisała.

Wednesday, 08 January 2020 16:18

Chcemy podarować…

Już po raz 10. w styczniu  nasze przedszkole odwiedził pan Andreas Busch z zaprzyjaźnionego przedszkola Lebensbaum w Fachsenfeld w Niemczech. W ramach akcji „Chcemy podarować” przywiózł paczki zrobione przez niemieckich przedszkolaków dla naszych dzieci. My odwdzięczyliśmy się samodzielnie pieczonymi pierniczkami. Dziękujemy bardzo za prezenty i wieloletnią współpracę.

Tuesday, 24 December 2019 13:25

Jasełka

W dniu 19.12.2019 r. w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka. Dzieci, jak co roku, wcieliły się w znane postacie z historii o narodzeniu Pana Jezusa. Była: Maryja, św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie, trzej królowie i pastuszkowie. 

Wednesday, 11 December 2019 07:17

Mikołaj w Morawie…

Wszystkie dzieci kochają Mikołaja, a Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie.