Sprawozdania OPP


Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Facebook Przedszkole św. Jadwigi w Morawie

Pałac Morawa

stara wersja

więcej aktualności

Wednesday, 15 December 2021 11:21

Witaj Mikołaju

Rate this item
(0 votes)

6 grudnia to szczególna data w kalendarzu, gdyż na całym świecie dzieci odwiedza św. Mikołaj. Mikołajki w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie, zarówno „Żabki”, jak i „Biedronki”. Od kilku dni słychać było w salach przedszkolnych wesoły śpiew wychowanków przy dźwięcznych nutach radosnych piosenek.

Dzieci już od rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, zaglądały przez okna nasłuchując „mikołajowych” dzwoneczków. Musiały również wykonać nie lada zadania, zanim przyszedł nasz Gość z białą brodą.

Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia przedszkolaki były wystrojone w czerwone ubranka z mikołajkowymi motywami i świąteczne czapki. Święty Mikołaj nie zawiódł przedszkolaków i pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył do przedszkola na czas z workiem wypełnionym po brzegi prezentami. Powitaliśmy wyczekiwanego Gościa piosenkami i pięknymi wierszykami. W tych dniach uśmiechu i zniecierpliwienia nie brakowało, a w powietrzu unosiła się już aura świątecznej atmosfery. Na takie chwile zawsze warto czekać!

Bardzo dziękujemy rodzicom: pani Natalii Kościelnej, pani Monice Przytockiej i pani Kindze Kiełbasie za zaangażowanie i pomoc w organizacji paczek mikołajkowych.

Read 75 times

Aktywni Obywatele - aktualności