Sprawozdania OPP


Facebook Przedszkole św. Jadwigi w Morawie

Pałac Morawa

stara wersja

więcej aktualności

Wednesday, 05 June 2013 20:27

Dzień Mamy

Rate this item
(2 votes)

Dzień 27 maja 2013 r. był szczególnie ważny dla wszystkich dzieci w naszym przedszkolu. Grupa Pszczółek i Biedronek zaprezentowała swój program artystyczny dedykując go wszystkim Kochanym Mamusiom i Tatusiom z okazji ich święta. Wszyscy byli zarówno wzruszeni, jak i  zadowoleni. Mamusie czule ściskały swoje pociechy i dziękowały za podarowane im upominki.

Po części oficjalnej, w ogrodzie przedszkolnym dzieci wraz z rodzicami spędziły miło czas pod czujnym okiem Pani Zuzanny Bogackiej-Dżalik, która zaprezentowała wszystkim metodę decoupage, dzięki której powstały przepiękne własnoręcznie wykonane doniczki. Prezentowały się one wspaniale na tle zielonej, wiosennej trawy naszego ogrodu. Każdy na pamiątkę mógł zabrać swoją doniczkę do domu.

Na świeżym powietrzu, jak wiadomo, apetyt zawsze dopisuje, dlatego też, każdy ze smakiem zajadał przygotowane specjalnie na tą okazję pyszne faworki, ciasta oraz kiełbaski. Dopisała też pogoda, która sprawiła, że świetny humor udzielił się wszystkim uczestnikom tej imprezy.

To naprawdę był wyjątkowy i pełen wrażeń dzień.

Read 3940 times