Sprawozdania OPP


Fanpage Fundacji św. Jadwigi Pałac Morawa

Facebook Przedszkole św. Jadwigi w Morawie

Pałac Morawa

stara wersja

więcej aktualności

Friday, 07 May 2021 12:09

Zimowa Akademia Muzyczna

Szanowni Państwo, z dumą przedstawiamy krótki filmik z realizacji naszej Zimowej Akademii Muzycznej online. Projekt finansowany przez Polsko Niemiecką Współpracę Młodzieży

W dniach 26-28.02 i 12-14.03. 2021r. postanowiliśmy podjąć wyzwanie zmieniającego się świata i systemu pracy i przenieść nasze działania do strefy wirtualnej. Wydarzeniem, które zostało zrealizowane był coroczny cykl spotkań międzynarodowych w ramach Muzycznej Akademii w Morawie. W tym roku do współpracy zaprosiliśmy szkoły muzyczne z Ukrainy i Niemiec, Polscy muzykanci stacjonarnie uczestniczyli w wymianie.

Thursday, 11 February 2021 18:25

Oferta Wolontariatu ESC

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolontariatu ESC

Wspomaga działalność przedszkola oraz fundacji, uwielbia polskie pierogi i pochodzi z Berlina – mowa o wolontariuszce Elenie Lorenz, która bierze udział projekcie „Stwórzmy razem wspólną przyszłość” i gościła w Rozmowie Dnia Radia Sudety 24. W audycji wzięła udział także Ewelina Obidowska z Fundacji św. Jadwigi w Morawie.

Friday, 18 December 2020 17:48

Wolontariat w Fundacji św. Jadwigi

Koniec roku to przede wszystkim najlepszy czas na refleksję, zastanowienie się co jest dla nas ważne i opracowanie planu na realizację swoich zamierzeń na przyszłość w jak najlepszy sposób. Ten rok nie tylko dla nas, ale i dla wszystkich był rokiem bardzo ciężkim, musieliśmy zmierzyć się z nieznanym i stawiać czoło nieplanowanym wyzwaniom. W tym roku nauczyliśmy się wiele i jeszcze bardziej doceniliśmy to co mamy. Kończąc ten rok, chcieli byśmy podzielić się z Państwem wszystkimi wydarzeniami związanymi z wolontariatem Europejskim, które mieliśmy zaszczyt przeprowadzić, a były to między innymi:

Tuesday, 24 November 2020 18:23

Szukamy wolontariuszy z Polski!

Jeżeli jesteś osobą od 18 do 30 r.ż., chcesz nauczyć się wielu nowych rzeczy, w tym języka niemieckiego, pracy w grupach międzynarodowych, pracy w przedszkolu lub w biurze fundacji, chcesz wspierać inicjatywy obywatelskie i międzynarodowe lub tak po prostu robić coś dla innych to mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę- zostań wolontariuszem Europejskiego Korpusu Solidarności!

Wednesday, 04 November 2020 17:44

Koalicje dla Niepodległej #wiktoria1920”

Fundacja św. Jadwigi wraz z partnerami realizuje zadanie w ramach Programu „Koalicje dla Niepodległej #wiktoria1920” ze środków finansowych Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022. Projekt "Nasza Wiktoria roku 20-go" to podróż przez historię, tożsamość miejsca, ludzkie biografie, przez Dolny Śląsk, który od wieków gości walczących o wolność i niepodległość patriotów.

Tuesday, 03 November 2020 12:14

Rozmowa z Melittą

Joanna Mielewczyk, dziennikarka, autorka książki „Kamienice. Opowieści mieszkańców wrocławskich domów” w rozmowie z Melittą Sallai w radio RAM.

„Mała Norymberga” - Lato 1947 roku, Świdnica. W atmosferze sensacji do miasta przybywa transport więźniów – byłych esesmanów, obozowych katów. Wśród nich jest sześciu wartowników KL Gross-Rosen, zatrzymanych przez aliantów i Sowietów w roku 1945.

Page 1 of 13

Aktywni Obywatele - aktualności

więcej aktualności